راه های ارتباط با ما

با تشکر از شما برای انتخاب ما. ما همه تلاشمان را می‌کنیم تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم و به نیازهای شما پاسخ مطلوبی ارائه دهیم.

ما به حفظ حریم خصوصی شما اهمیت می‌دهیم و اطلاعات شما را محفوظ نگه می‌داریم. پیام شما با رسیدگی سریع و کامل از سوی تیم ما همراه خواهد بود.

از طریق فرم تماس با ما، شما می‌توانید با ما در تماس باشید و همکاران ما با شما در ارتباط خواهند بود. آمادگی داریم تا به شما کمک کنیم و به سوالات شما پاسخ دهیم.

در صورتی که سوالی دارید یا نیاز به راهنمایی دارید، لطفاً از طریق راه‌های زیر با ما تماس بگیرید. ما همه‌ی سعی خود را می‌کنیم تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

تیم پشتیبانی ما آماده است تا به شما کمک کند و به هر گونه سوال یا درخواست شما پاسخ دهد.
شما میتوانید با استفاده از روش های زیر با ما در تماس باشید:
 • از طریق ایمیل

  ارسال ایمیل
  اگر سوالی دارید، نظری برای ارائه دارید یا به هر دلیل دیگری میخواهید با ما در تماس باشید میتوانید، میتوانید از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

  ایمیل ما : info@zefile.ir
 • از طریق تلگرام

  ارسال پیام
  اگر سوالی دارید، نظری برای ارائه دارید یا به هر دلیل دیگری میخواهید با ما در تماس باشید میتوانید، میتوانید از طریق ایدی تلگرام زیر با ما در ارتباط باشید.

  ایدی تلگرام : @hidemen 
 • از طریق فرم زیر

  اگر سوالی دارید، نظری برای ارائه دارید یا به هر دلیل دیگری میخواهید با ما در تماس باشید میتوانید، میتوانید از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید

در صورتی که سوالی دارید یا نیاز به راهنمایی دارید، لطفاً از فرم زیر فرم استفاده کنید. ما همه‌ی سعی خود را می‌کنیم تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

سعی ما این است که به بهترین نحو ممکن به شما کمک کنیم و همیشه منتظر شنیدن نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم. با تشکر از اعتماد و حمایت شما.

فرم تماس

برای راهنمایی بهتر و پاسخ سریعتر سوالات شما، لطفا مشخصات کامل درخواست شده در فرم زیر را وارد کنید.