درباره ما بیشتر بدانید!

زی آموزش با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا زی آموزش در نظر دارد با آموزش های کاربردی و مفید شما را در راه رسیدن به کسب و کارتان یاری نماید

پلی میان آموزش و بازار کار

زی آموزش ، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار و لازمه داشتن مهارت ، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در زی آموزش تلاش داریم با یاددادن مهارت های مختلف به شما این معضل قدیمی را حل کنیم. 
زی آموزش فعالیت خود را در زمینه‌ی آموزش تخصصی راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی و علوم مدرن مانند زبان‌های برنامه‌نویسی تحت وب و تخصص‌هایی همچون گرافیک و وردپرس، با هدف تبدیل علاقه‌مندان به متخصصین آماده ورود به بازار کار به در قالب کارآفرین (دارای کسب‌وکار شخصی) یا فردی که میتواند موثرتر در تیمی یا شرکتی فعالیت نماید، آغاز کرده. اگر علاقه‌مند به حوزه‌ای هستید یا حس میکنید در حوزه‌ای استعداد دارید با یادگیری‌های اصولی باید آن علاقه را به تخصص تبدیل نمائید. دانشجویان زی آموزش، باتوجه به علاقه‌ی خود، و سرمایه‌گذاری برروی خودشان، متخصص شده‌اند و توانسته‌اند از آن حوزه، با کمک اینترنت کسب درآمد کنند.

مراحل آغاز به کار و رشد

مرحله 1: انتخاب موضوع و دوره آموزشی

در این مرحله، شما باید موضوع مورد نظر خود را برای یادگیری انتخاب کنید. سپس بین دوره‌های آموزشی مختلف موجود در این زمینه، یک دوره مناسب برای خود پیدا کنید.

مرحله 2: ثبت نام و دسترسی به منابع آموزشی

بعد از انتخاب دوره، باید نسبت به ثبت نام در دوره اقدام کنید. پس از ثبت نام، دوره به لیست سبد خرید شما افزوده خواهد شد

مرحله 3: پرداخت هزینه دوره

بعد از انتخاب دوره و ثبت نام، به صفحه پرداخت مراجعه و نسبت به پرداخت هزینه دوره اقدام کنید. پس از پرداخت موفق، به منابع آموزشی مربوط به دوره دسترسی خواهید داشت.

مرحله 4: مطالعه و تمرین

در این مرحله، باید به مطالعه و تمرین در مورد موضوع آموزشی بپردازید. این شامل مشاهده ویدئوهای آموزشی، خواندن متن‌ها، حل تمرینات و انجام پروژه‌های عملی است. با تمرین و عمل در طول دوره، مهارت‌هایتان را بهبود خواهید داد.

مرحله 5: شرکت در آزمون‌ها و ارزیابی عملکرد

در بعضی دوره‌های آموزشی، آزمون‌ها و ارزیابی‌های عملکرد وجود دارد. شما باید در این آزمون‌ها شرکت کنید و عملکردتان را ارزیابی کنید. این مرحله به شما کمک می‌کند بررسی کنید که چه میزان مفاهیم و مهارت‌های آموزش داده شده را درک کرده‌اید.

مرحله 6: افزایش سطح آموزشی و پیشرفت

پس از تکمیل یک دوره آموزشی، می‌توانید به دوره‌های بعدی و پیشرفته‌تر در همان زمینه بروید. این مرحله به شما کمک می‌کند تا مهارت‌هایتان را ارتقا دهید و به سطح بالاتری در آموزش مورد نظر برسید.

مرحله 7: لذت بردن از درآمد آنلاین

در این مرحله بعد از فراگیری دوره ها و پیشرفت در آنها میتوانید کسب و کار خود را راه بیندازید و به از طریق مهارت های کسب شده به درامد برسید.